Stiu si aplic 2018

In cadrul proiectului national “Valente culturale ale Securitatii si Sanatatii in Munca pentru formarea unei culturi de prevenire in randul tinerilor din licee si scoli profesionale” a avut loc cea de-a VI-a editie la nivel national a concursului “Stiu si aplic” – Securitatea si Sanatatea in Munca se deprind de pe bancile scolii!” la Colegiul Tehnic “Gheorge Asachi” din Iasi.
Si anul acesta au participat 2 echipaje de Colegiul National Catolic “Sf. Iosif” Bacau, formate din elevii: Ioana Roca, Butacu Lidia, Balan Alin, Bogdan Galatanu, coordonate de ing. Florin Moize si prof. Petru Gabriel Enea. Felicit elevii cu aceasta ocazie pentru obtinerea a 2 premii: locul II echipa de fete si locul II echipa de baieti.
Felicitari tuturor celor 10 elevi care au reprezentat judetul Bacau, insotiti de ing. Florin Moize.
Felicitari si organizatorilor pentru eforturile depuse la organizarea concursului.

Leave a Comment