Elevii Colegiului Nostru Triumfă la Concursul Național ”GeoInfo Virtual”

Elevii Colegiului nostru au demonstrat încă o dată că excelența și dedicarea lor nu au limite, obținând rezultate de excepție la Concursul Național ”GeoInfo Virtual”. La această competiție prestigioasă, elevii noștri au reușit să câștige 6 premii I, 6 premii III și 4 mențiuni.

Aceste performanțe impresionante sunt rodul muncii asidue și al pasiunii pentru geografie și informatică, dar și al coordonării deosebite oferite de doamna profesoară Galan Mihaela. Sub îndrumarea sa, elevii au fost motivați să își depășească limitele și să își valorifice la maximum potențialul.

Felicităm toți elevii pentru realizările lor remarcabile și mulțumim doamnei profesoare Galan Mihaela pentru dedicația și sprijinul constant oferit. Continuăm să fim mândri de elevii noștri și de performanțele lor extraordinare!

Premii obținute:

  • 6 Premii I
  • 6 Premii III
  • 4 Mențiuni

Colegiul nostru rămâne un bastion al excelenței educaționale și suntem încrezători că elevii noștri vor continua să strălucească în toate domeniile în care își pun amprenta.

This image has an empty alt attribute; its file name is WhatsApp-Image-2024-06-17-at-11.17.50-1024x531.jpeg
geoinfovirtual2024rezultate