Echipa de oină a colegiului ,a prezentat sportul nostru național ,elevilor din Turcia,Ungaria,Franta,Anglia,în cadrul Proiectului Erasmus Plus ,,Knowing you,knowing me”
![](http://colegiulcatolicbacau.ro/wp-content/uploads/2017/12/23666506_1563026527077611_931212711_n.jpg)
Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau
CNC "Sf. Iosif" Bacau
Echipa de oină a colegiului ,a prezentat sportul nostru național ,elevilor din Turcia,Ungaria,Franta,Anglia,în cadrul Proiectului Erasmus Plus ,,Knowing you,knowing me”