Conform directivelor ISJ Bacău elevii care au împlinit/împlinesc 18 ani în luna martie 2020 și NU au depus cerere pentru alocația de stat până la data suspendării cursurilor, sa trimita in format electronic, pe adresa de email a liceului, cererea completată ( scanată), copie CI si extras de cont acolo unde este cazul. Termenul de transmitere este 25 martie 2020. Adresa de email cncsfiosif@yahoo.com.
![](http://colegiulcatolicbacau.ro/wp-content/uploads/2020/05/al1.jpg)
![](http://colegiulcatolicbacau.ro/wp-content/uploads/2020/05/al2.jpg)